KIYI ALATURKA

KIYI ALATURKA

Mekanın işletmecileri Mustafa Bilgili ve Adnan İnce Kıyı Alaturka“Bursa eğlence hayatında 2009 yılından günümüze Kıyı Balık olarak Mudanya’da hizmet veriyorduk. Sahil kenarında eşsiz manzarası ve kaliteli hizmeti ile her zaman dostlarımızı en iyi şekilde ağırladığımız hizmet ayrıcalığımızı Bursa merkezinde farklı bir konsept ile buluşturmak için Kıyı Alaturka projemizi gerçekleştirdik. Kaliteden asla taviz vermeden prensiplerimiz ışığında yepyeni bir heyecanla açtık Alaturka’yı. Burada gelen dostlarımızın kendilerini evinde gibi hissedeceği, hem damak zevklerine hem de müzik zevklerine keyif katan bir atmosfer yarattık. Her zaman sektörde farklı bir çizgide durmaya özen gösteriyoruz. Misafirlerimizin aileleriyle birlikte rahat ettiklerini görmek, onların mutluluğunu paylaşmak bizleri de son derece memnun ediyor.”

150 Kişilik Mekanda keyifli geceler sizleri bekliyor. Ayrıca küçük gruplar için de farklı bir salonda organizasyonlar düzenlemeniz mümkün Kıyı Alaturka’da. Özel geceleriniz, grup yemekleriniz, personel geceleriniz, okul balolarınız gibi özel etkinlikleriniz için kusursuz bir seçenek Kıyı Alaturka.

Bursa’nın güçlü yorumcularından Adnan İnce pazar hariç haftanın 6 günü mekanda canlı performans yapıyor. İnce’ye genç nesilin kaliteli müzisyenlerinden klavyelerde Ömer Günel, Semih Ataklar ve gitarda ise Melihcan Ataklar eşlik ediyor.

Pazar günleri müzik yok ancak yine de özel geceler ve gruplar için yapılacak rezervasyonlarda Adnan İnce ve ekibi sahne alıyor.